جدیدترین بلاگها

چه کار کنیم تا باتری گوشی دوام بیشتری داشته باشد?
/

چه کار کنیم تا باتری گوشی دوام بیشتری داشته باشد?

منتشر شده در: خبرهای دیگر بازدید: 863 نظرات: 0

ما به‌خوبی می‌دانیم که دوام باتری گوشی‌های هوشمندمان کم است؛ باتری‌هایی که گاهی یک روز هم دوام نمی‌آورند. اما باید بپذیریم که بخشی از دلایل دوام کم باتری گوشی‌های هوشمند به اشتباه خودمان در روش شارژ کردن آنها مربوط است.

بدترین خودروهای سال 2017 از دید مصرف‌کنندگان
/

بدترین خودروهای سال 2017 از دید مصرف‌کنندگان

منتشر شده در: خبرهای دیگر بازدید: 673 نظرات: 0

برای ما مهم است که بهترین خودروها را شناسایی کنیم؛ اما اطلاع از بدترین‌ها نیز می‌تواند مفید باشد تا بدانیم از چه محصولاتی دوری کنیم. به‌تازگی فهرستی از ۱۰ خودروی ناامیدکننده‌ی بازار آمریکا منتشر شده است که نام‌های بزرگی در آن دیده می‌شود.

شاید دکمه‌ی جستجوی صفحه به گوگل اسیستنت اضافه شود
/

شاید دکمه‌ی جستجوی صفحه به گوگل اسیستنت اضافه شود

منتشر شده در: اندروید بازدید: 55 نظرات: 0

سال گذشته دستیار دیجیتال گوگل اسیستنت برای اولین بار هم‌زمان با معرفی دو گوشی هوشمند گوگل پیکسل و پیکسل ایکس‌ال رخ‌نمایی کرد و گوگل از یک هفته‌ی قبل در حال عرضه‌ی این دستیار شخصی برای تمامی گوشی‌های مجهز به اندروید مارشمالو و نوقا است.

گوگل می‌خواهد تا آنجا که امکان دارد دستیار دیجیتال گوگل اسیستنت را بهبود بخشد و به همین دلیل است که هم‌اکنون در حال اجرای تست A/B روی رابط کاربری این سرویس است.

بر اساس بحثی که در Reddit ایجاد شده است، برخی از کاربران به این نکته اشاره کرده‌اند که تغییرات کوچکی در گوگل اسیستنت اعمال شده است و پس از اجرای اسیستنت، یک دکمه‌ی جدید با عنوان «What's on my screen» در کنار گزینه «Share screenshot» مشاهد می‌شود. این یعنی با سوایپ صفحه به سمت بالا، عملکردهای بخش جستجوی صفحه دیگر کار نخواهد کرد. علاوه بر این، دکمه‌ی ارسال بازخورد (Send feedback) از دستیار صوتی گوگل حذف شده است.

نمایش 1 تا 6 از 73 (13 صفحه ها)

شمارنده