شرایط و قوانین


شرائط و ضوابط استفاده از وبسایت

 

استفاده شما از وب سایت فروشگاه کیو و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب سایت فروشگاه کیو مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

ارتباط با کاربران فقط از طریق پایگاه اینترنتی فروشگاه کیو به نشانی  www.kyo.ir  بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.فروشگاه کیو به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

 

شرائط و خدمات فروش کالا:

 

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه کیو به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در وب سایت فروشگاه درج نموده است.

فروشگاه کیو به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

 

نحوه خرید از فروشگاه کیو

 

1- نحوه انتخاب محصول

 

شما می توانید با استفاده از ابزار جستجو و انتخاب محصولات در هر یک از بخش های سایت، با توجه به نیازهای کاربردی و نیز سلایق و تشخیص خود، با انتخاب شرایط جستجو، مدل هایی را که با شرایط جستجوی تعیین شده از طرف شما مطابقت دارند بررسی کنید.

این کار با ساده تر کردن فرآیند انتخاب از میان تنوع بسیار زیاد مدل ها، به شما کمک خواهد کرد مستقیماً بر روی مدل هایی متمرکز شوید که بیشترین مطابقت را با نیازهای شما دارند.

چنانچه از قبل مدل یا مدل هایی را انتخاب کرده اید و یا نام تجاری خاصی را برای محصول مورد نظر خود ترجیح می دهید، می توانید مستقیما به قسمت محصولات ارائه شده توسط آن نام تجاری در سایت مراجعه نموده و مدل های موجود را بررسی کنید. برای بررسی بیشتر مدل ها حتماً بر روی تصویر مدل مورد نظر کلیک کنید تا جزئیات بیشتری را درباره آن مدل مطالعه نمایید.

پس از بررسی مدل های حائز شرایط، می توانید این مدل ها را با استفاده از ابزار مقایسه موجود در سایت با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت به انتخاب نهایی خود برسید. درضمن، چنانچه در مورد انتخاب مدل مورد نظر خود به نتیجه نهایی نرسیدید و به مشاوره تخصصی بیشتری نياز داشتید، می توانید با بخش مشاوره رایگان فروشگاه  به شماره 09198848257 تماس بگیرید. کارشناسان ما مشتاقانه شما را در انتخاب بهتر محصول مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد.

امیدواریم بتوانید مناسب ترین مدل محصول مورد نظرتان را از بین تنوع مدل ها انتخاب کنید.

 

2- نحوه سفارش محصول مورد نظر

 

پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید "اضافه به سبد خرید" و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس موبایل ، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده به ایمیل شما فرستاده  خواهد شد.

 

 

3- نحوه تحويل کالا و پرداخت وجه سفارش

 

پرداخت وجه به صورت انلاین, از طریق درگاه پرداخت بانک ملت و بانک پارسیان (کلیه کارتهای عضو شتاب پذیرفته می شوند)انجام می گیرد.

» در ساعات اداری(ساعت 8 صبح تا 8 بعداظهرروزهای شنبه تاچهار شنبه، پنج شنبه ها ساعت 8 صبح تا 2بعداظهر) حداكثر تا 1 ساعت پس از ثبت سفارش از بخش فروش فروشگاه کیو با شما تماس گرفته خواهد شد.

» چنانچه ثبت سفارش در ساعات غیر اداری باشد در اولین ساعات اداری روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

سفارشات شهرستان ها بوسیله پست پیشتاز و پیک ارسال میگردد

1 - ارسال پست پیشتاز:

مدت زمان تحویل كالا برای مراکز استانها  میانگین  کمتر از 48 ساعت  از زمان ثبت سفارش می باشد.

مدت زمان تحویل کالا برای  شهرستانها میانگین کمتر از 72 ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد 

» با توجه به ارسال سفارشات از طریق سرویس پست، امكان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملكرد شركت پست وجود دارد که این از عهده تعهدات فروشگاه کیو خارج است .

2 -ارسال ازطریق پیک:

در این نوع از ارسال  سفارشات حداقل 4 ساعت وحداکثر12ساعت به  دست مشتری خواهد رسید

 

 

پرداخت کارت به کارت 

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway فروشگاه کیو و یا پرداخت نقدی را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت فروشگاه کیو به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است وفروشگاه کیو پیشنهاد می کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

شماره کارتهای معتبر فروشگاه 

6104 3379 1215 2905 : بانک ملت     

6221 0610 5764 8398 : بانک پارسیان

به نام احمد بهرامی مدیر فروشگاه کیو  

 

 4-  روند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه

 

 

فروشگاه کیو برای کلیه سفارشات مدت 4روز فرصت تست را از زمان تحویل کالا به مشتری جهت اطمینان از صحت و کیفیت کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این بازه زمانی هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود برای ثبت درخواست بازگرداندن کالا مصرف کننده می بایست درخواست خود را طی مدت زمان تعیین شده 4روز در قسمت خدمات مشتریان - فرم استرداد کالا  ثبت نماید در غیر این صورت فروشگاه هیچگونه مسئولیتی را درقبال بازپس گیری کالا عهده دار نمی باشد.

- توجه داشته باشید که امکان بازگرداندن کالا و باز پرداخت وجه یا تعویض با کالای مشابه تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که کالا و کلیه متعلقات آن در شرایط و وضعیت اولیه خود باشد . (بسته بندی باز نشده باشد)

- چنانچه هرگونه عدم تطابق با مشخصات فنی کالای خریداری شده با آنچه در جدول مشخصات فنی محصول مورد نظر در سایت وجود داشته باشد، خریدار می تواند در مدت زمان 2 روز نسبت به مرجوع ساختن و یا دریافت مابه التفاوت مشخصات فنی به انتخاب خود اقدام نماید.

 

مشتریان گرامی توجه داشته باشند : بعد ازدریافت گوشی توسط مشتری , اگر اقدام به  تغییر ورِژن برنامه گوشی یا رووت کردن گوشی یا ابدیت گوشی یا نصب برنامه خاصی نماید , هرگونه مشکل به وجود امده بعد از انجام این اقدامات  جزء گارانتی 4 روز نخواهد امد. 

 

لطفاً توجه داشته باشید: کلیه کالاهایی که در فروشگاه کیو عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده وغیر اصلی در فروشگاه کیو به فروش نمی رسد.

کلیه قیمت محصولات روزانه و از طریق سایت بروز می شوند لطفاً جهت گرفتن قیمت فقط  از طریق سایت اقدام فرمایید.

 

 

شمارنده